HEDEFLERIMIZ VE ILKELERIMIZ

hedeflerimiz

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimiz. Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Okuklu doğal yaşamı korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedef almaktadır. Gerek üretim sürecinde, gerekse üretim sonrası çevre kirliliğine karşı duyarlı hareket eden Okuklu, bu konuda bölgenin önder kuruluşlarındandır. Bölge ekonomisindeki katkısını sürekli olarak arttıran Okuklu, yeni yatırımları ve yeni üretim hedefleri ile her geçen yıl daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Birinci önceliğimiz müşterilerimiz. Müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.